Twórcza Edukacja

FB_IMG_1586173311061_edited.jpg

Figle-Migle

od 3. miesiąca życia

Godzinne spotkania ogólnorozwojowe dla maluszków i ich opiekunów. Wspólnie OBSERWUJEMY swobodne zabawy dzieci, ich postawy, relacje z innymi, sukcesy i trudności. Organizujemy Przestrzeń bogatą w ruch, dźwięki, zapachy, aktywności sensoryczne, ale nie organizujemy przebiegu zajęć. Zamiast planować - podążamy za maluszkami

i ich potrzebami.  Przy tym świetnie się bawimy, pijemy kawę i herbatę, rozmawiamy o wspieraniu rozwoju

mowy Waszych dzieciaków :)

PLĄSANKI

(dzieci chodzące, do 3. roku życia)

Umuzykalniające zajęcia ruchowe pełne tańca, gimnastyki, śpiewu gry na instrumentach oraz wesołej, twórczej zabawy w towarzystwie rówieśników! Przy muzyce z różnorodnych zakątków świata kształtujemy prawidłową postawę ciała, koordynację ruchową, sprawność fizyczną, poczucie rytmu i wieele, wiele innych!

ARCYDZIEŁKO

(od 3. roku życia)

Twórcze spotkania w świecie barw, kształtów, faktur, tkanin... Spotkania, w trakcie których ograniczać może jedynie wyobraźnia! Wspólnie projektujemy oraz tworzymy wyjątkowe arcydziełKa, stosując różnorodne techniki plastyczne. Rozwijamy kreatywność, doskonalimy umiejętności manualne, doceniamy piękno otaczającego świata!

SMYKO-MOTORYKA

(od 3. roku życia)

Zabawa, która rozwija? - Oczywiście! Aktywności z obszaru terapii ręki wzbogacone o ćwiczenia ruchowe nabierają zupełnie nowego znaczenia, kiedy można wykonywać je w grupie. Wspólnie trenujemy nasze ciało, aby w przyszłości małe rączki dużo lepiej poradziły sobie z nauką pisania.

FUNtastic ENGLISH

(od 3. roku życia)

Język angielski w ruchu i zabawie to spotkania pełne śmiechu i pozytywnej energii! Wspólnie śpiewamy, tańczymy, tworzymy, naśladujemy, ale przede wszystkim - świetnie się bawimy, oswajając umiejętności niezbędne

do komunikowania się w języku obcym. Dzieci w wieku przedszkolnym cechuje niezwykła łatwość przyswajania nowych treści, a spontaniczność oraz brak wewnętrznych barier (obserwowanych na późniejszych etapach edukacji) sprawia, że nauka języka angielskiego staje się bardzo naturalnym, przyjaznym procesem w rozwoju dziecka.

ODKRYWCY ŚWIATA

(od 4. roku życia)

Jakie tajemnice kryje przed nami świat? Co w trawie piszczy, a co mieni się na niebie? Czy można zwiedzać odległe kontynenty bez wychodzenia z domu? To tylko nieliczne pytania, na które poszukujemy odpowiedzi

poprzez wspólną, aktywną edukację przyrodniczo-społeczną! W dobie swobodnego przemieszczania się po świecie, staramy się uwrażliwiać dzieci na otaczającą naturę, różnorodność i kulturę.

Twórcza Terapia

Specjalistyczne terapie indywidualne:

Aleksandra Szober: 

Terapia ręki | Arteterapia | Wspomaganie rozwoju mowy | Nauka / trening czytania

Magdalena Chobot: 

Terapia pedagogiczna | Arteterapia | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Korczyk:

Terapia ręki